Op. Dr. Cengiz Mıhçı

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Bursa

Ses Kısıklığı, Kafa Tabanı Tümörleri, Beta Mikrobu

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Ahmet Yesevi Mah. Piknik Cd. Hasat Sk. Üründül Plaza No:2  Nilüfer, Bursa
Özel Grup Medika Kbb Dal Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cengiz Mıhçı Hakkında

Cengiz Mıhçı Kimdir?

Op. Dr. Cengiz Mıhçı, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Cengiz Mıhçı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Ses Kısıklığı
  • Kafa Tabanı Tümörleri
  • Beta Mikrobu
  • Yüz Felci
  • Kepçe Kulak Sorunu
Tedaviler
  • Botoks enjeksiyonu
  • Miringotomi
  • Orta kulak ameliyatı
  • Koklear İmplant
  • Prp yüz gençleştirme

Cengiz Mıhçı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

f Semih..an

Çocuksun,sürekli kulağın ağrıyor,ailen devlet hastanesine götürüyor.Ağrı kesici,antibiyotik verip gönderiyorlar.sonra yine aynı senaryo. Bilmiyorlar benim geleceğimle,hayatımla oynadıklarını... Neyseki konusunda uzmanlaşmış Cengiz Beye götürüyor babam. Kulağım kontrol ediliyor ve gerek görüntülü gerekse görsel bilgilerle sorunun teşhisi harika bir dille anlatılıyor aileme. derhal tüp takılması gerektiği,aksi halde kalıcı işitme kaybı olacağı bildiriliyor.Cengiz Bey tarafından kulağıma tüp takılıyor... Meğer o yüzdenmiş kulak ağrılarım,işitme kaybım,yeterince işitemediğim için konuşmamın gerilemesi,daha agresif olmam. Sonrasında dramatik bir şekilde iyileşmem.Başta beni sizle buluşturan aileme sonrasında ise size sonsuz teşekkür ederim. 03-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Cengiz Mıhçı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Cengiz Mıhçı kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. C Mıhçı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Cengiz Mıhçı için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. C Mıhçı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Cengiz Mıhçı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Cengiz Mıhçı Özel Grup Medika Kbb Dal Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Cengiz Mıhçı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Cengiz Mıhçı Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Botoks enjeksiyonu, Miringotomi, Orta kulak ameliyatı, Koklear İmplant, Prp yüz gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve Ses Kısıklığı, Kafa Tabanı Tümörleri, Beta Mikrobu, Yüz Felci, Kepçe Kulak Sorunu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Cengiz Mıhçı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Cengiz Mıhçı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Cengiz Mıhçı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. C Mıhçı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Cengiz Mıhçı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. C Mıhçı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.