Yakaza Psikoloji

Yakaza Psikoloji

İstanbul
4.9

Yakaza Psikoloji kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

4.9
Yakaza Psikoloji

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Psikoloji
Adres

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.8

İlgi

4.8

Ortam

4.9
MG
Müj***** G*****
31 Eki 2022 eklendi.

Aylin hanım; insanın içini ısıtan enerjisi ile daha ilk seanstan danışanının kalbine dokunan, seanslar ilerledikçe uzmanlığına şapka çıkarılan, gerçek anlamda işinin ehli bir terapist. Bilimsel yaklaşımı, sinirbilim alanındaki tecrübesi, EMDR terapisindeki uzmanlığı ile danışanında kısa sürede fark yaratıyor. Psikologlara ve terapi sürecine olan ön yargımı,” iyiki yollarımız kesişmiş” diye şükür haline dönüştüren sevgili psikoloğum. İyiki varsın, bana ve ergen kızıma sihirli dokunuşunun kıymeti paha biçilemez.

Esm***** Ç*****
14 Eyl 2021 eklendi.

Sorulan sorulara çok güzel cevap yazıp ilgileniyor hastası olmasa bile teşekkürler aylin hanım

BT
Bor***** T*****
3 Kas 2019 eklendi.

Aylin hocamı internetten buldum kariyer olarak diğerlerinden daha iyi olduğunu düşündüğüm için seçtim çok da doğru bir seçim oldu benim açımdan. Aylin hocamın en önemli özelliği zekası farkında olmadığım tüm yanlarımı bana gösterdi iç görü kazandırdı fobim dışında kendime güvenim geldi ilişkilerim düzeldi . Başlangıçta istemeyrek gittiğim seanslar iple çektiğim saatler oldu. Herkese tavsiye edeceğim mükemmel bir uzmandır

SH
Sin***** H*****
24 Eki 2019 eklendi.

Aylin Hanım alanında oldukça tecrübeli ve başarılı bir klinisyendir. Kendisi yalnızca Türkiye değil dünya çapında başarılı bir isimdir. Amerikada dünyaca ünlü isimlerle çalışmıştır. Ülkemizde böyle değerli insanların hizmet veriyor olması çok onur verici.Umarım Amerika'ya geri dönmez ve İstanbul'da hizmet vermeye devam eder. Randevu almakta biraz zorlansanızda buna değdiğini ilk seansta anlıyorsunuz. Kendisi samimi içten empatik ve çok kaliteli bir insan. Konusuna çok hakim. Özellikle Fobi konusunda tek geçerim.

IY
Ibr***** Y*****
24 Eki 2019 eklendi.

Aylin Hocam EMDR ve Bilişsel Davranışçı terapi ile önce hayatımı sonrada evliliğimi kurtardı. 35 yaşıma kadar yaşamış olduğum ciddi travmalar yüzünden büyük acılar içindeydim. Hayat çekilmez hale gelmişti herşeyden kaçınıyordum hiçbirşeyden zevk alamıyordum sürekli ağlama krizlerine giriyordum. İş hayatım sosyal hayatım aynı derecede kötü durumdaydı. Kendimi öldürmeyi bile düşünür hale gelmiştim. Doğru düzgün ilişki yaşayamıyordum. Terapiler sayesinde önce hayatım değişti. Sayesinde ilk defa doğru bir ilişkim oldu ve evlendim. Bir çocuğum oldu . Evliliğimde sorunlar yaşamaya başlayınca birkez daha Aylin Hocama gittim ve evliliğimi de kurtarmama yardımcı oldu. Herkese tavsiyem terapiye gitmekten asla çekinmeyin . Ama kime gideceğinize çok dikkat edin. işe yaramyan sadece dinleyen terapisltlerle zamanınızı ve paranızı çöpe atmayın.

SG
Sib***** G*****
23 Eki 2019 eklendi.

Önemli bir firmada uluslararsı yönetici olarak çalışıyorum. Uçak fobim yüzünden kariyerimde ilerleyemiyordum. Bunun yanı sıra panik atak ve iş hayatım yüzünden ciddi depresif günler yaşıyordum. Doktorum Aylin Hanıma yönlendirdi. 7 seansta uçağa bindim panik ataklarım tamemen bitti. Kendime daha çok güvenen biri haline geldim. Terapi ile eşimle ilişkim bile düzeldi. Bana unutamayacağım bir psikoterapi tecrübesi yaşattı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

İlgi Alanları

Aile Terapisi Bireysel Terapi EMDR Terapisi Evlilik(Çift) Terapisi İletişim Problemleri Travma Travma Sonrası Stres Bozukluğu Yas (Matem) Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube