Periodontium Diş Eti Cerrahisi Kliniği

Periodontium Diş Eti Cerrahisi Kliniği

Ankara
5.0

Periodontium Diş Eti Cerrahisi Kliniği kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Dt. Mehmet Güngör Karagözlü

Diş Hekimi

,

Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

En yakın müsaitlik ...
5.0
Periodontium Diş Eti Cerrahisi Kliniği

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Diş Hekimi
  • Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)
Adres

Mithatpaşa Caddesi Birlik İşhanı 48/4

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NG
Nur***** G*****
3 May 2019 eklendi.

Yıllardır dişeti problemi yaşıyordum. Hem özel hem devlet hastanelerine diş eti çekilmesi dişlerimi fırçalarken kanama şikayetiyle başvurduğum halde çoğunlukla diş taşı temizlemekten öte bir şey yapılmadı. Bunun tedavisi yok 6 ayda 1 sene de gel diş taşlarını temizleyelim denildi. Bu süreçte şikayetlerim devam etti. Kaldı ki diş doktoru korkum yüzünden bende sürekli erteledim. artık gülümsemek bile istemiyordum her fırçalamamda dişetlerim kanıyor, ağız kokusu rahatsız ediyordu. Herhangi bir üniversite hastanesinde muayene olmak için randevu almak tam bir işkenceyken bu alanda deneyimli doktorları araştırmaya başladım ve karşıma bu site ve Güngör Bey çıktı. Buradaki yorumlardan cesaret alarak en azından fikir almak için muayenesine gittim güleryüzü ilgisi bilgisiyle tedaviye başladık. Şuan için memnunum inşallah bu sorundan tamamen kurtulurum. ayrıca önerdiği ürünler de(diş fırçası diş macunu vs) harika Doğal içerikli kaliteli tek kelimeyle muhteşem. Hepsi için kendisine teşekkür ediyorum. Titiz işini hakkıyla yapan Sayın Güngör Beyi, benzer sıkıntılar yaşayan herkese de tavsiye ediyorum

AK
Ay***** K*****
24 Mar 2019 eklendi.

Yaklaşık 1yıl önce diş eti rahatsızlığım nedeni ile internet üzerinden araştırmam ve tavsiyeler sonucu dr. Güngör hocanın yanına gittim muayene etti ve tedaviye başladık diş etlerim çok sıkıntılı ve çok kanama vardı... gün geçtikçe diş etlerim çok daha iyi olmaya başladı..ve takip eden süreler içerisinde tekrar kontrol için yanında gittim diş eti hastalığımın olmadığını söyledi kendisine çok teşekkür ediyorum işinde çok titiz ve başarılı çok ilgili iyki kendisini tanıdım çok memnunum..diş eti rahatsızlığı olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

***** *****
5 Mar 2019 eklendi.

Güngör hocama ilk 23 Kasım 2018 de ilerlemiş peridontitis şikayetiyle gittim. Alt çenemde neredeyse dişlerimin tamamına yakını sallanıyor sürekli apse yapıyordu. Hocam ilk olarak iltihaplanma problemine el attı, ardından uyguladığı takviye gıdalarla bağışıklık sistemime müdahale etti ki koskoca bir kışı grip bile olmadan geçirdim. Tatlı dili, hastalarına olan yaklaşımı, sakin tavrı diş hekimi fobimi yenmeme de çok yardımcı oldu. Uyguladığı tedavi yöntemlerini anlatması, müdahale sırasında hastasıyla olan samimiyeti apayrı bir konu zaten. Her randevuma gitmek için can atıyorum. Kapalı kök debridmanı uygulayarak diş etlerimin rahat etmesini sağladı elleri dert görmesin. Sıkıntılı olan son 2 dişim kaldı. En son bu hafta ön dişlerimde kas çekmesi nedeniyle alt frenuluma frenehtomi operasyonu yaptı. Kendisinden çok memnunum randevularıma 240 km uzaklıktaki bir ilden gidiyorum ama her randevuma can atarak gidiyorum. Teşekkürler.

İK
İsm***** K*****
11 Şub 2019 eklendi.

Güngör hocamla Temmuz 2017'de tanıştık. Tanışmamızla ilgili olarak hem pişmanlık hemde memnuniyet hasıl oldu. Şöyle ki, yaklaşık 20 yıldır diş eti çekilmesi, tartar kanama, plak mücadelesi için gitmedik hekim kalmadı (profesörler dahil). Hepsinin dediği hocam hazır ol 40 yaşına geldiğinde ağzında zerre diş kalmayacak. Peki siz ne iş yapıyorsunuz bunun önlemini alınmıyor mu? şeklinde sormama hocam dert değil implant yaparız dediler. Evet benim ağzım şantiye alanı. Keza 20 yıldır bu şekilde oyalandım. Güngör hocamla tanıştıktan sonra ağzımda hafif derecede sallanan dişler sağlığına kavuştu. Ekmek kabuğu demiyorum ekmek içi yerken bile ısırdığım yer kan olurdu. Her sabah ağzım kan çanağı olurdu. Şimdi hepsi tarih oldu ve tüm dişlerim ağzımda ve yaşım 40. Pişmanlığım 1972 den beri hekimlik yapan Güngör beyle geç tanışmam. Memnuniyetim ise tabi ki tedavi süreci ve sağlıklı sapa sağlam dişler daha ne olsun. Şimdi elma yiyip herkese ısırdığım yeri gösteriyorum. Bak zerre kadar kan yok diye. Bu arada fiyat konusuna takılanlara şunu belirtmek isterim. Temmuz 2017 - Ocak 2019 arası hemen hemen her ay tedaviye gittim (Başta haftalık tedavi süreci vardı). Her bir kontrolde yaklaşık 1 saat tedavi, her gittiğimde hediye olarak verdikleri (macun, dil fırçası, dil kazıyıcı ....) Toplam ödediğim ücret bir diş için implant parası bile değil. Güngör bey herşey için çoooook teşekkürler. İyi ki geçte olsa tanıştık sizinle.

Lüt***** Ö*****
11 Oca 2019 eklendi.

Sevgili Güngör hocamla birlikte 7 aylık bir tedavi sürecinin ardından KAPALI KÖK YÜZEYİ DEBRİDMANI tedavisinin uygulananı olarak bir görüş bildirmek istedim. Daha ilk randevuda bütün dişlerimde bir rahatlama oluşmasıyla birlikte; sabah uyandığımda ağzımda hissettiğim zehir gibi acı bir tat oluşumu anında geçti artı ağız kokusuda, ara ara patlak veren diş eti kanamalarım şişmeler, enfeksiyonel tepkilerle ortaya çıkan diş etimin bazı bölgelerindeki kırmızılıklar ve sancılar daha ilk ayda ortadan kalktı diyebilirim. Bunlar bana yansıyan sonuçları. Bunun yanı sıra nadir rastlanan bir stratejiye tanık oldum. Dişin "kendi yapısı" nın bu derece önemli olduğu, doğal yapısına verilen değerin sonucu olarak geliştirilmiş, uzun bir sürece tabi tutulması elzem olan,deformasyonun oldukça az seviyelerde yani doğal yapısının korunduğu, hem hastanın hem de doktorun bizzat azmiyle mükemmel sonuçlara ulaşabilecek bir tedavi KAPALI KÖK YÜZEYİ DEBRİDMANI ve bir de TÜM AĞIZ DEZENFEKSİYONU. Zannımca çoğu diş kliniğinde bu denli bir azim ve sabrı göstermek zor bir iş olsa gerek. Tedavi esnasında çıkan seslerden ve hissedilen rahatlık ve nefes alma, hastanın kendisinin verdiği diş arası temizliği, dil temizliği gibi pek çok metotla birlikte diş eti tedavi yöntemleri arasında dişin kendi doğal sahasına en uygun düşen başka bir tedavi yöntemi olmadığını düşünüyorum.

MO
Meh***** O*****
10 Oca 2019 eklendi.

Merhabalar. Dis curugu sikayeti ile meshur polikliniklerden birine gittim. Filmimi inceleyen doktor acil kuretaj yapilmasi gerektigini ancak en az 8 disimi kaybedebilecegimi soyledi. Nette yaptigim arama ile Gungor Hoca'yi buldum. Gostermek icin gittim. Kuretaj yerine kendi bulusu olan bir yontem ile (doktora calismasi bu alanda) dis etlerini kesmeksizin (kuretaj ya da flap gibi degil) tedavi edebilecegini soyledi. Guvendim ve tedaviye basladik. Tedavi iki ayı aşkın süredir devam ediyor. Agiz kokusundan eser kalmadi. Dislerim cok rahatladi. Ancak bir disimde kemik kaybi cok oldugu icin bir aksam şiddetli bir agrim oldu. Bu dis ayrica curuk sandigim hafif dokununca sallanan disimdi. Sadece o disi kurtarmak icin inanilmaz efor harcadi. Su anda o disimde de iyilesmeyi hissediyorum. Nacizane tavsiyem sudur; herkes dolgu yapan dis ceken discilere gider gibi dis eti uzmanina gitmeli, olumsuz seyler duyarlarsa bir defa da o isin ustadi Gungor Hoca'yi ziyaret etmelidir. Sagligim yerindeyken taniyip ziyaret edebilmeyi cok isterdim. Mehmet O.

YD
Yas***** D*****
12 Ara 2018 eklendi.

İnternetteki araştırmalarım sonucu Güngör hocama ulaştım..Diş eti cekilmelerim ve kanamalarım vardı Güngör hocam diş eetlerimi kesmeden diş etlerimin içerisine girerek temizledi .doğru ağız temizliği eğitimini verdi....ilgisi anlayışı elinin hafifliği ve nezaketi ile benim tedavi surecimde çok yardımcı oldu.tedavi sürecim şuan devam etmekte ve iyi ki yolum Güngör hocamla kesişti..tekrardan teşekkür ederim hocam .

YD
Yas***** D*****
12 Ara 2018 eklendi.

Güngör hocama araştırmalarım sonucu ulaştım...Diş eti çekilmesii şikayeti ile başvurdum..kendisi ameliyatsiz diş etlerimin içini temizleyerek tedavi uyguladi.suan tedavi sürecindeyiz...ilgisi,elinin hafifliği ile tüm korkularimi yenmeme sebebi oldu..her seferinde muayenehanesinden mutlu ayrılıyorum.herkese tavsiye ederim..

SK
Seç***** K*****
5 Ara 2018 eklendi.

Dişetlerimde yoğun kanama nedeniyle büyük problemler yaşadım.Eski doktorum dişlerimin çekilerek implant yapılması gerektiğini söyleyince yeni doktor arayışına girdim ve siteniz vasıtasıyla çok şükür Güngör Hocam ile tanıştım.Güngör bey güler yüzlü sempatik tavırlarıyla ve yoğun ilgisiyle tedavime hemen başladı ve hızlıca tedavimi yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum iyki sizi tanımışım.Herkese tavsiye ederim. Nergis İyiekici

MA
Mel***** A*****
21 Kas 2018 eklendi.

Güngör Beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.Yapacagi her işlemi tek tek anlatması güleryüzü insanı rahatlatıyor emeğinize sağlık hocam.

İlgi Alanları

Ağız Hastalıkları Ağız Kokusu Banding işlemleri Bonding Botox – dolgu Bruksizm (Diş Gıcırdatma) Çene ve Diş Bozuklukları Çocuk Diş Hastalıkları Çocuk Diş Sağlığı Diş Ağrısı Diş Bakımı Diş Beyazlatma Diş Çapraşıklığı Diş Çekimi Diş Çürüğü Diş Dolgusu Diş Eksikliği Diş Eti Çekilmesi Diş Eti Estetiği Diş Eti İltihabı Diş Eti Kanaması Diş Hastalıkları Diş İltihabı Diş İmplantı Diş Kaplama Diş Kırılması Diş Köprüsü Diş Protezi Diş Sallanması Diş Sıkma Diş Taşı (Tartar) Dişeti Ameliyatı Dişeti Hastalıkları Dişeti Kanamaları Endodonti (Kanal Tedavisi) Estetik Diş Hekimliği Genel Periodontoloji Gömülü Diş Gülüş Tasarımı Gummy Smile İmplant Kısmi Protez(Diş) Kompozit Lamina Koruyucu diş hekimliği Lingual Ortodonti Ortodontik Tedaviler Periodontal Plastik Cerrahisi Yumuşak Doku Greftleri Periodontal tedaviler (laser) Periodontitis Periodontoloji (dişeti Hastalıkları) Şeffaf braket ve apareyler Sigaranın ağız sağlığına etkisi Tam Diş Protezi Yer Tutucular Yetişkin Diş Hastalıkları Zirkonyum Porselen Kronlar Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube