Dentapolitan Çekmeköy

Dentapolitan Çekmeköy

İstanbul

Dentapolitan Çekmeköy kurumumuzda toplam 0 uzman bulunmaktadır.

Dentapolitan Çekmeköy

2017 yılında artan talepler üzerine üçüncü Dentapolitan Diş Hastanesi Çekmeköy’de hizmet vermeye başlamıştır. Tüm diş hekimliği uzmanlık branşlarından oluşan akademisyen kadrosuyla, tam kapsamlı 16 diş ünitesi, 2 adet Genel Anestezi Ameliyathanesi ve Sedasyon ünitesi, 1 adet konferans salonu ile 7 katlı modern plazasıyla hizmet vermektedir. Çekmeköy Diş Hastanesi, 3D Dental Tomografi ve diş hekimliğinin diğer Radyolojik tetkik imkanlarını, siz değerli hastalarına sunmaktadır. Dentapolitan Çekmeköy Diş Hastanesi; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Dentapolitan Çekmeköy Diş Hastanesi diğer şubelerinden farklı olarak; çocuk hastalar, mental retardasyonlu hastalar, aşırı korkan hastalar, öğürme ve bulantı refleksi olan hastalar için Genel Anestezi veya Sedasyon ile uyutularak tüm diş tedavi işlemleri tek seferde profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

 

Çekmeköy Şubesi; Üsküdar metro hattı Çekmeköy durağına ortalama 200 metre mesafede, Şile otoyolu üzeri, Metrogarden Alışveriş Merkezi karşısındadır. Ayrıca araçlarıyla gelen hastalara otopark imkanı da sunulmaktadır.

 

Misyonumuz

Dentapolitan ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak, ağız ve diş sağlığı hizmetlerini tüm diş hekimliği uzmanlık dallarında uluslararası standartlarda, son teknolojik imkanları kullanarak hastalara sağlık hizmeti sunabilmektir.

 

Vizyonumuz

Ağız ve diş sağlığı alanında, uluslararası bilimsel çalışmaları referans alarak, ülkemizde ve uluslararası sahada örnek bir teşhis ve tedavi merkezi olmaktır.

 

Biz Kimiz?

Biz Dentapolitanız

Diş hastalıklarının ileri teşhis ve tedavisinde uzmanlaşmış modern bir diş kliniği. Kapsamlı teşhisleri garanti ediyoruz ve çeşitli diş bakımı, cerrahi prosedürler ve kozmetik diş hizmetleri sunuyoruz.

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Diş Hekimi
  • Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)
Adres

Mehmet Akif, Erge Sk. No:1

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

5.0

Ortam

5.0

İlgi Alanları

20 Lik Diş Çekimi 20 Yaş Dişi Ağız Bakım Uzmanı Ağız Cerrahisi Ağız Hastalıkları Ağız İçinde Tümör Ağız Koruyucusu Ağız Ve Çene Cerrahisi Ağız Yaraları Alt ve üst çene ileriliklerinin ameliyatsız tellerle düzeltilmesi Apikal Rezeksiyon Apse Insizyonu Ve Drenajı Apse Ve Kist Operasyonları Banding işlemleri Bonding Botoks Botox – dolgu Bruksizm (Diş Gıcırdatma) Çarpık Diş Çene Büyüklüğü Çene Cerrahisi Çene Eklem Hastalıkları (Temporomandibular Eklem Hastalıkları) Çene Eklemleri Tedavisi Çene Implantasyonu Çene Kapanış Bozuklukları Çene Kemiği Hastalıkları Çene Kistleri Çene Kistleri ve Tümörleri (Çene Eklemleri ve Tedavileri TME) Çene Kırığı Çene Küçüklüğü Çene Problemleri Çene Şekil Bozuklukları Çene Tümörü Çene ve Diş Bozuklukları Çocuk Diş Sağlığı Damon Sistemi Ve Kapaklı Braketler Dental Anastezi Dijital Diş Hekimliği Diş Bakımında Lazer Tedavisi Diş çapraşıkları Diş Çapraşıklığı Diş Estetiği Diş Eti Estetiği Diş Eti Görünmesi Diş Hastalıkları Diş İmplantı Diş Kaplama Diş Kırılması Diş Sıkma Diş Teli Diş Travmaları Diş X-Ray Diş Yaralanmaları Diş, Çene Ve Yüz Arasındaki Uyumsuzluklar Dişler Arasında Boşluk Estetik Diş Hekimliği Estetik Porselen Full Porselen Genel Genel Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Genel Anestezi Genel Ortodonti Gingivitis (Basit Diş Eti Hastalığı) Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu Gömülü Diş Gömülü Diş Çekilmesi Gülüş Tasarımı Gummy Smile Horlama Horlama Ve Uyku Apnesi İmplant İmplant Uygulamaları Invisalign Tedavisi Kemik Grefti Kendinden Kapaklı Braketler (Self-Ligating Braketler) Kompozit Lamina Kozmetik Diş Hekimliği Küçük Cerrahiler Lamina Uygulamaları Laminate Lokal Anestezi Ön Bölge Dişlerindeki Şekil Bozuklukları Önleyici ortodontik tedavi Ortodontik fonksiyonel tedavi Ortodontik Tedaviler Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti) Pembe Estetik Porselen Laminalar PRF (Platelet Rich Fibrin) Uygulaması Şeffaf braket ve apareyler Şeffaf Plak Ortodonti Şeffaf Plak Tedavisi Sinus lifting Sınıf 3 Malokluzyonlar Travma Üç Boyutlu Gülüş Tasarımı X-Ray Yetişkin Diş Hastalıkları Zirkonyum Zirkonyum Porselen Kronlar Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube