Ergoterapist Bilal Şahutoğulları

Ergoterapi - Ankara

Çocuk nörolojisi, Dezavantajlı bireyler, Günlük yaşam aktiviteleri

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Fakülteler Mahallesi Yeni Acun Sokak 5/12  Çankaya, Ankara
Bilal Şahutoğulları

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bilal Şahutoğulları Hakkında

Bilal Şahutoğulları Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi Ergoterapi Bölümü'nde Ergenlerin Duyu Modülasyonu ve Anksiyete Düzeylerin İncelenmesi adlı bitirme tezini tamamlayarak 2018 yılında mezun olmuştur. 2019 yılında Neuroscience İnterdisipliner alanında yüksek lisansa başladı. Lisans mezunu olduktan sonra Özel Rehabilitasyon Merkezi'nde Ergoterapist olarak işe başladı ve çalışmaya devam ediyor. Özel Eğitim dışında talepler doğrultusunda özel hastalara seans yapmaktadır. Duyu bütünleme, az gören rehabilitasyonu, geriatri, şizofren, serebral palsi, dikkat eksikliği alanlarında kişiye özgü rehabilitasyon programları düzenler ve uygular.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2018

Tecrübe: 3 yıl 4 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Arapça
Deneyimler
 • Türk Kızılay’ı (Altındağ Sosyal Yardımlaşma vakfı)
  11 2018 - 06 2019
 • Özel Yaman Şirinler Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi
  06 2018 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Çocuk nörolojisi
 • Dezavantajlı bireyler
 • Günlük yaşam aktiviteleri
 • Pediatrik Rehabilitasyon
 • Aktivite
Hobiler
 • Tango Dansı
 • Yüzme
 • Trekking ve kamp kurma
 • Koşu

Bilal Şahutoğulları Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ergoterapist Bilal Şahutoğulları tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Bilal Şahutoğulları Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Ergoterapist Bilal Şahutoğulları kimdir , telefon numarası nedir?
Ergoterapist B Şahutoğulları ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ergoterapist Bilal Şahutoğulları için nasıl randevu alabilirim?
Ergoterapist B Şahutoğulları şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Ergoterapist Bilal Şahutoğulları nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ergoterapist Bilal Şahutoğulları Bilal Şahutoğulları bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ergoterapist Bilal Şahutoğulları hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ergoterapist Bilal Şahutoğulları Ergoterapi, uzmanıdır. Normal büyüme ve gelişme, beslenme, oyun, sosyal beceriler ve eğitim, Bipolar ve duygu-durum bozukluklarında ergoterapi, Duyusal işlem zorlukları için bireyselleştirilmiş tedavilerin sağlanması, Gelişimsel yetersizliği olan çocuklara yönelik fonksiyonel becerilerin geliştirilmesi, Günlük yaşam aktive destekleme, Hastalık ve yaralanma önlenmesi, iyilik hali ve sağlığını geliştirilmesi, kendine bakım ve hijyen becerilerinin öğretimi ve bakımı, Kronik hastalığı olanların rehabilitasyonu, Beyin felcinde (Cp) ergoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk nörolojisi, Dezavantajlı bireyler, Günlük yaşam aktiviteleri, Pediatrik Rehabilitasyon, Aktivite hastalıkları konusunda çalışıyor.

Ergoterapist Bilal Şahutoğulları için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ergoterapist Bilal Şahutoğulları muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ergoterapist Bilal Şahutoğulları hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ergoterapist B Şahutoğulları ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ergoterapist Bilal Şahutoğulları hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ergoterapist B Şahutoğulları hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.