Dt. Mehmet Doğrul

Diş Hekimi, Diş Protez Uzmanı - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi (2)

Fevzi Çakmak, Doktor Zeki Acar Caddesi No:64, 41700 Darıca/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Darica Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Oba Mh., Fidanlık Cd. No:85, 07400 Alanya/Antalya  Antalya
T.c. Sağlık Bakanlığı Alanya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Doğrul Hakkında

Mehmet Doğrul Kimdir?

Dt. Mehmet Doğrul, Diş Hekimi ve Diş Protez Uzmanı alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Diş Protez Uzmanı Mehmet Doğrul, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Doğrul Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Mehmet Doğrul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Mehmet Doğrul kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. M Doğrul ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Mehmet Doğrul için nasıl randevu alabilirim?
Dt. M Doğrul şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Doğrul ile anlaşmalı?
Mehmet Doğrul kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Mehmet Doğrul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Mehmet Doğrul Kocaelı Darica Ağiz Ve Dış Sağliği MerkezıT.c. Sağlık Bakanlığı Alanya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Mehmet Doğrul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Mehmet Doğrul Diş Hekimi, ,Diş Protez Uzmanı uzmanıdır.

Dt. Mehmet Doğrul için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Mehmet Doğrul muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Mehmet Doğrul hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. M Doğrul ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Mehmet Doğrul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. M Doğrul hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.