Dr. Yılmaz Sarıkaş

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yılmaz Sarıkaş Hakkında

Yılmaz Sarıkaş Kimdir?

Dr. Yılmaz Sarıkaş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Yılmaz Sarıkaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yılmaz Sarıkaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yılmaz Sarıkaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yılmaz Sarıkaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Sarıkaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yılmaz Sarıkaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Sarıkaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yılmaz Sarıkaş ile anlaşmalı?
Yılmaz Sarıkaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yılmaz Sarıkaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yılmaz Sarıkaş Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yılmaz Sarıkaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yılmaz Sarıkaş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Yılmaz Sarıkaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yılmaz Sarıkaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yılmaz Sarıkaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Sarıkaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yılmaz Sarıkaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Sarıkaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.