Dr. Yaşar Murat Yayla

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yaşar Murat Yayla Hakkında

Yaşar Murat Yayla Kimdir?

Dr. Yaşar Murat Yayla, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Yaşar Murat Yayla, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yaşar Murat Yayla Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yaşar Murat Yayla tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yaşar Murat Yayla kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Yayla ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yaşar Murat Yayla için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Yayla şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yaşar Murat Yayla ile anlaşmalı?
Yaşar Murat Yayla kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yaşar Murat Yayla nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yaşar Murat Yayla Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yaşar Murat Yayla hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yaşar Murat Yayla Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Yaşar Murat Yayla için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yaşar Murat Yayla muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yaşar Murat Yayla hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Yayla ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yaşar Murat Yayla hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Yayla hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.