Dr. Vahide Deniz Yerdelen

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Vahide Deniz Yerdelen Hakkında

Vahide Deniz Yerdelen Kimdir?

Dr. Vahide Deniz Yerdelen, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. Vahide Deniz Yerdelen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Vahide Deniz Yerdelen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Vahide Deniz Yerdelen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Vahide Deniz Yerdelen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. V Yerdelen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Vahide Deniz Yerdelen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. V Yerdelen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Vahide Deniz Yerdelen ile anlaşmalı?
Vahide Deniz Yerdelen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Vahide Deniz Yerdelen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Vahide Deniz Yerdelen Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Vahide Deniz Yerdelen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Vahide Deniz Yerdelen Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Dr. Vahide Deniz Yerdelen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Vahide Deniz Yerdelen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Vahide Deniz Yerdelen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. V Yerdelen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Vahide Deniz Yerdelen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. V Yerdelen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.