Dr. Ümit Yeşilyurt

Pratisyen Hekimlik - Kars

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ümit Yeşilyurt Hakkında

Ümit Yeşilyurt Kimdir?

Dr. Ümit Yeşilyurt, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ümit Yeşilyurt, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ümit Yeşilyurt Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ümit Yeşilyurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ümit Yeşilyurt kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Yeşilyurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ümit Yeşilyurt için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Yeşilyurt şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ümit Yeşilyurt ile anlaşmalı?
Ümit Yeşilyurt kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ümit Yeşilyurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ümit Yeşilyurt Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ümit Yeşilyurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ümit Yeşilyurt Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ümit Yeşilyurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ümit Yeşilyurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ümit Yeşilyurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Yeşilyurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ümit Yeşilyurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Yeşilyurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.