Dr. Tahsin Etli

Dahiliye - İç Hastalıkları - Konya

Takvim talep et Değerlendir

Tahsin Etli Hakkında

Tahsin Etli Kimdir?

Dr. Tahsin Etli, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Tahsin Etli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tahsin Etli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tahsin Etli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tahsin Etli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Etli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tahsin Etli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tahsin Etli bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tahsin Etli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tahsin Etli Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Tahsin Etli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tahsin Etli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tahsin Etli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Etli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tahsin Etli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Etli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.