Dr. Süleyman Gürbüz

Kardiyoloji - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ulus, Hastane Cd., 01950 Ceyhan/Adana  Adana
Adana Ceyhan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Süleyman Gürbüz Hakkında

Süleyman Gürbüz Kimdir?

Dr. Süleyman Gürbüz, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Süleyman Gürbüz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Süleyman Gürbüz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Süleyman Gürbüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Süleyman Gürbüz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Gürbüz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Süleyman Gürbüz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Gürbüz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Süleyman Gürbüz ile anlaşmalı?
Süleyman Gürbüz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Süleyman Gürbüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Süleyman Gürbüz Adana Ceyhan Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Süleyman Gürbüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Süleyman Gürbüz Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Süleyman Gürbüz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Süleyman Gürbüz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Süleyman Gürbüz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Gürbüz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Süleyman Gürbüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Gürbüz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.