Dr. Sinem Aslan

Pratisyen Hekimlik - Kars

Takvim talep et Değerlendir

Sinem Aslan Hakkında

Sinem Aslan Kimdir?

Dr. Sinem Aslan, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Sinem Aslan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sinem Aslan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sinem Aslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sinem Aslan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Aslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sinem Aslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sinem Aslan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sinem Aslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sinem Aslan Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Sinem Aslan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sinem Aslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sinem Aslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Aslan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sinem Aslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Aslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.