Dr. Sevim Arduç

Pratisyen Hekimlik - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Ahmet can Bali Sok. no:15, Gülbaharhatun, 61040 Ortahisar/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sevim Arduç Hakkında

Sevim Arduç Kimdir?

Dr. Sevim Arduç, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Sevim Arduç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sevim Arduç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sevim Arduç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sevim Arduç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Arduç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sevim Arduç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Arduç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sevim Arduç ile anlaşmalı?
Sevim Arduç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sevim Arduç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sevim Arduç Aile HekimliğiTrabzon İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sevim Arduç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sevim Arduç Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Sevim Arduç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sevim Arduç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sevim Arduç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Arduç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sevim Arduç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Arduç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.