Dr. Semir Ferraoğlu, İzmir, Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru

Dr. Semir Ferraoğlu

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - İzmir

Lazerle Göz Çevresi Gençleştirme, Lazer, Ameliyatsız yüz estetiği

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Karşıyaka Çarşısı (Karakol Karşısı), 1716. Sk. No:2  Karşıyaka, İzmir
Novara 4 Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Semir Ferraoğlu Hakkında

Semir Ferraoğlu Kimdir?

Dr. Semir Ferraoğlu, Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru alanlarında faaliyet göstermektedir. Semir Ferraoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tan..rkoğlu

Doktor semir FERRAOĞLU 12 yıldır hastasıyım..nereye gittiyse arayıp ona gittim son olarak Novar 4 polikliniğinde çalışmasından dolayı mutlu oldum..dürüst bir Tıp insanı olduğu bilirim..Filistinli Türk vatandaşı olduğu halde bizden daha Türk olduğunu hissettirir.. 16-03-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Semir Ferraoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Semir Ferraoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Ferraoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Semir Ferraoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Ferraoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Semir Ferraoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Semir Ferraoğlu Novara 4 Polikliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Semir Ferraoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Semir Ferraoğlu Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru, uzmanıdır. Ağız ve çene-yüz estetiği, Dudak kalınlaştırma, Prp yüz gençleştirme, Dudak yukarı kaldırma alanlarında hizmet veriyor ve Lazerle Göz Çevresi Gençleştirme, Lazer, Ameliyatsız yüz estetiği, Yüz Germe, Cilt Bakımı Ve Kozmetik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Semir Ferraoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Semir Ferraoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Semir Ferraoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Ferraoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Semir Ferraoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Ferraoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.