Dr. Şakir Çağırgan

Dermatoloji - Manisa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yıldırım, Turgutlu Devlet Hst., 45400 Turgutlu/Manisa  Manisa
Manısa Turgutlu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şakir Çağırgan Hakkında

Şakir Çağırgan Kimdir?

Dr. Şakir Çağırgan, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Şakir Çağırgan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şakir Çağırgan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şakir Çağırgan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şakir Çağırgan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Çağırgan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şakir Çağırgan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Çağırgan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şakir Çağırgan ile anlaşmalı?
Şakir Çağırgan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Şakir Çağırgan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şakir Çağırgan Manısa Turgutlu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şakir Çağırgan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şakir Çağırgan Dermatoloji, uzmanıdır.

Dr. Şakir Çağırgan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şakir Çağırgan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şakir Çağırgan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Çağırgan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şakir Çağırgan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Çağırgan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.