Dr. Ramazan Çelik

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Kırşehir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kervansaray Mah., 2019. Sok D:1, 40200 Kırşehir Merkez/Kırşehir  Kırşehir
Sağlık Bakanlığı-Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ramazan Çelik Hakkında

Ramazan Çelik Kimdir?

Dr. Ramazan Çelik, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Ramazan Çelik, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ramazan Çelik Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..UNCU
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ramazan hocam 10 numara adam. Allah onun ne muradı varsa versin. Ne zaman varsak bize hep yardımcı olmuştur, tedavi edip ilgilenmiştir. Uzmanlığına gelince bütün samimiyetimle söylüyorum çok iyi anlıyor. Adam benim gözümde Ordinaryus KBB ci 14-02-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ramazan Çelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ramazan Çelik kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. R Çelik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ramazan Çelik için nasıl randevu alabilirim?
Dr. R Çelik şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ramazan Çelik ile anlaşmalı?
Ramazan Çelik kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ramazan Çelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ramazan Çelik Sağlık Bakanlığı-Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ramazan Çelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ramazan Çelik Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır.

Dr. Ramazan Çelik için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ramazan Çelik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ramazan Çelik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. R Çelik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ramazan Çelik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. R Çelik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.