Dr. Özgür Yağan

Anestezi ve Reanimasyon - Ordu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bucak Mh. Boztepe Devlet Hastanesi Pk:52200 Ordu Merkez/ordu, Bucak, 52200 Ordu Merkez/Ordu  Ordu
Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özgür Yağan Hakkında

Özgür Yağan Kimdir?

Dr. Özgür Yağan, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Yağan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özgür Yağan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özgür Yağan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özgür Yağan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Yağan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özgür Yağan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Yağan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özgür Yağan ile anlaşmalı?
Özgür Yağan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özgür Yağan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özgür Yağan Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma HastanesiT.c. Sağlık Bakanlığı-Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özgür Yağan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özgür Yağan Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Dr. Özgür Yağan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özgür Yağan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özgür Yağan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Yağan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özgür Yağan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Yağan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.