Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Kırşehir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kervansaray Mah., 2019. Sok D:1, 40200 Kırşehir Merkez/Kırşehir  Kırşehir
Sağlık Bakanlığı-Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ziya Asan Hakkında

Ziya Asan Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ziya Asan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (Diploma: 14.12.2010)

Ziya Asan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..�yılmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktorumu ikibin yedıde Cerrahpaşa’da tanidim daha doğrusu ömurilik tümörü nedeniyle kendisiyle taniştık Ameliyatımı yapıtlar Allah razı olsun çok ilgilendi çok mütevazı Allah yolunu açık etsın selamlar 28-03-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Z Asan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Z Asan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ziya Asan ile anlaşmalı?
Ziya Asan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan Sağlık Bakanlığı-Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Z Asan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ziya Asan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Z Asan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.