Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin Taşbaş

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Konya

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1,  Selçuklu, Konya
Medicana Konya

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zeynel Abidin Taşbaş Hakkında

Zeynel Abidin Taşbaş Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi Zeynel Abidin TAŞBAŞ, lisans öncesi öğreniminin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitiminş 1995 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2001 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Mezuniyeti sonrasında Ankara Keçiören Hastanesi'nde, Konya İ. Çumra Devlet ve Trafik Hastanesi'nde ve Konya Eğitim Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olan Dr.Öğr.Üyesi  Zeynel Abidin TAŞBAŞ, mesleki çalışmalarına Medicana Konya Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • ANKARA ÜNIVERSITESI
Tedaviler
  • Kalp kateterizasyonu
  • Çocuk beslenme
  • Prematürite
  • Yenidoğan işitme taraması
  • Çocukta gelişimi izleme

Zeynel Abidin Taşbaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin Taşbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin Taşbaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Z Taşbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin Taşbaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Z Taşbaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin Taşbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin Taşbaş Medicana Konya bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin Taşbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin Taşbaş Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Kalp kateterizasyonu, Çocuk beslenme, Prematürite, Yenidoğan işitme taraması, Çocukta gelişimi izleme, Apgar skoru, Gelişimsel bozuklukların erken tanısı, Aşı takvimi, Büyüme hormonu testi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin Taşbaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin Taşbaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin Taşbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Z Taşbaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin Taşbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Z Taşbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.