Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz, Ankara, Kardiyoloji

Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz

Kardiyoloji - Ankara

Perikarditler, Tansiyon Yüksekliği, Kalp Çarpıntısı

Randevu Al0 (850) 433 41 57Soru Sor

Doktorun Adresi

Kavaklıdere Mahallesi, Bestekar Cd No:8,  Çankaya, Ankara
Liv Hospital Ankara

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Savaş Açıkgöz Hakkında

Savaş Açıkgöz Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi, Savaş Açıkgöz, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1985 -1992 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1993-1998 yılları arasında Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Kardiyoloji Kliniği'nde yapmış ve Kardiyoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 1998-1999 yılları arası Sevgi Hastanesin'de, 1999-2001 yılları arası Bayındır Hastanesi'nde,2001-2003 yılları arası Yaşam Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Dr. Öğr. Üyesi, Savaş Açıkgöz, mesleki çalışmalarına Ankara Live Hospital'de devam etmektedir.

Dr. Öğr. Üyesi, Savaş Açıkgöz, Türk Kardiyoloji Derneği, Girişimsel Çalışma Birliği, Koroner Arter Hastalığı Çalışma Grubu, ESC (European Society of Cardiology) üyesidir. Ayrıca, yurt içi ve yurt dışı dergilerde yayınlanmış 20'den fazla makale ve bildirisi mevcuttur.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Perikarditler
 • Tansiyon Yüksekliği
 • Kalp Çarpıntısı
 • Hipertansiyon
 • Aort Koarktasyonu

Tedaviler

 • Anjiyoplasti
 • Holter izlemi
 • Ambulatuvar kardiyak izleme
 • Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi
 • Pacemarker implantasyonu

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 41 57

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..kan

Doktor beye annemin muayenesi için başvurduk,güleryüzü,açıklayıcı ve rahatlatıcı konuşmaları ve tüm tahlilleri en hızlı şekilde yaptırıp sonuca en iyi şekilde ulaştırması bizi çok memnun etti.İlaç düzenlemelerimizi en iyi şekilde yaptı ve yürümesi çok güç olan annemi fazlasıyla mutlu etti.Kendisine çok teşekkür ediyoruz. 13-03-2020

lsun..ken

Savaş hocam iyi ki var dediklerimizden konusunun uzmanı vicdan sahibi mükemmel bir insan o neredeyse biz oradayız... 14-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
is..ar

Hastası olarak beni hem ilgili hem de kaygımı azaltarak oldukça sakin bir şekilde muayene etti. Mesleğindeki titizliği ve bilinçli bir hekim olduğunu hissettirmesiyle iyi ki tercih etmişim diyebildim. İlgilerine tekrar çok teşekkür ederim. 08-09-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
nül..a

Gerçekten çekinerek gitmiş olduğum hastahanenizdeki yakın ilgi ve alakadan özellikle sayın doktorum Savaş Açıkgöz hocamın mesleki gayreti ve açıklayıcı iletişiminden dolayı memnuniyetimi bildirerek teşekkürlerimi sunarım 01-03-2018

fyamut@gmil.com..ut

2000 yılından beri tanıyorum artık bizim sülalenin doktoru desem her halde yanlış olmaz çok mükemmel bir insan aynı zamanda süper kardiyolog herkese öneririm yolun açık olsun savaş hocam...konya dan sevgilerle. 21-12-2015

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 41 57

Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz hangi kurumlar Savaş Açıkgöz ile anlaşmalı?
Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Şekerbank , Akbank , Medlab , Ziraat Bankası , Fortis bank , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Oyak )

Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz Liv Hospital Ankara Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz Kardiyoloji, uzmanıdır. Anjiyoplasti, Holter izlemi, Ambulatuvar kardiyak izleme, Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi, Pacemarker implantasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Perikarditler, Tansiyon Yüksekliği, Kalp Çarpıntısı, Hipertansiyon, Aort Koarktasyonu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Savaş Açıkgöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Çar 02 Ara
Per 03 Ara
Cum 04 Ara

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.