Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar

Psikiyatri - Edirne

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Balkan Yerleşkesi, 22130 Bosna/Edirne Merkez/Edirne  Edirne
Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Rugül Köse Çınar Hakkında

Rugül Köse Çınar Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Rugül Köse Çınar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rugül Köse Çınar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi R Köse Çınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi R Köse Çınar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rugül Köse Çınar ile anlaşmalı?
Rugül Köse Çınar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi R Köse Çınar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Rugül Köse Çınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi R Köse Çınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.