Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel Yavuz

Ortopedi ve Travmatoloji - Ankara

Takvim talep et Değerlendir

Osman Yüksel Yavuz Hakkında

Osman Yüksel Yavuz Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel Yavuz, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Osman Yüksel Yavuz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Osman Yüksel Yavuz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

emin.. Demir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Saygıdeğer hocam doktor Osman Yüksel bey, işinde tam bir profesyonel ortopedi uzmanı. Kırık çok ciddi bir travma zira kısıtlılık, yatağa bağlı olma, kemik ağrısı çekme psikolojinizi bozuyor. Doktorunuz size güven veriyorsa daha rahat atlatıyorsunuz süreci. Doktorum beni ve ben düşüp vücudumda kemik kırıkları olunca benden çok yıpranan eşimi çok rahatlatıyor. Çok teşekkür ederim bize vermiş olduğunuz güven için hocam. Allah'a duacıyız sizi, hekim meslektaşınız kıymetli eşinizi ve tüm sağlık çalışanlarını korusun kötülüklerden diye... 11-04-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel Yavuz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel Yavuz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi O Yavuz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel Yavuz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel Yavuz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel Yavuz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel Yavuz Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel Yavuz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel Yavuz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel Yavuz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi O Yavuz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Osman Yüksel Yavuz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi O Yavuz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.