Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar

Kalp Damar Cerrahisi - Samsun

Taşikardi, Varis Ülseri, Mitral Kapak Sorunu

Randevu Al 0 (850) 433 38 82

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85  Canik, Samsun
Özel Medicana International Samsun Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hacı Akar Hakkında

Hacı Akar Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi Hacı AKAR, tıp eğitimini 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Prof. Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezi'nde yapmış ve 1995 yılında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında İstanbul Florence Nightingale Hastanesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Samsun Mehmet Aydın Hastanesi ve Özel Mediva Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Dr.Öğr.Üyesi Hacı AKAR, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL DR. SIYAMI ERSEK GÖGÜS KALP VE DAMAR
İlgilendiği Hastalıklar
 • Taşikardi
 • Varis Ülseri
 • Mitral Kapak Sorunu
 • Göğüs Ağrısı
 • Diyabetik Ayak
Tedaviler
 • Variköz ven skleroterapisi
 • Kalp bypass ameliyatı
 • Damar ameliyatları
 • Perikardiyosentez
 • Kalp kapakçığı tamiri
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 82
Anlaşmalı Kurumlar
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo
 • Groupama Sigorta

Hacı Akar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Hacı Akar Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 82

Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar hangi kurumlar Hacı Akar ile anlaşmalı?
Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta , Ankara Sigorta )

Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar Özel Medicana International Samsun Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Variköz ven skleroterapisi, Kalp bypass ameliyatı, Damar ameliyatları, Perikardiyosentez, Kalp kapakçığı tamiri, Konjenital kalp cerrahisi, Aort kapak replasmanı, Aortoiliak ve aortofemoral bypass grafisi ve cerrahisi, Implante edilebilen kardiyoverter defibrilatör (icd), Pediyatrik kardiyovasküler ameliyatlar alanlarında hizmet veriyor ve Taşikardi, Varis Ülseri, Mitral Kapak Sorunu, Göğüs Ağrısı, Diyabetik Ayak hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Hacı Akar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.