Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu, İstanbul, Diş Hekimi

Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu

Diş Hekimi, Restoratif Diş Tedavileri - İstanbul

Genel, İmplant, Gülüş Tasarımı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cd. Güven apt. No: 14 K: 1/ D:3 Bostancı  Kadıköy, İstanbul
Diş Hekim Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Gökçe Saruhanoğlu Hakkında

Gökçe Saruhanoğlu Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Dt. Gökçe SARUHANOĞLU, 12 Mayıs 1981 yılında Almanya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 2005 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni başarıyla tamamlayarak ''Diş Hekimi'' unvanı almıştır. 2007 Yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nin Diş Hastalıkları ve Tedavisi( Restoratif Diş Tedavisi) Anabilim dalında araştırma görevlisi olarak göreve başlamıştır. 2009 Yılında doktora yeterliliğini verip beyazlatma materyalleri ile ilgili çalışmalarına başlamıştır. 2012 senesinde ‘Beyazlatma Sonrası Farklı Bekleme Sürelerinin Mikro Gerilim Bağlanma Dayanımları Üzerindeki Etkilerinin İn Vitro Olarak Değerlendirilmesi’ adlı doktora tezini vererek ''Doktor Diş Hekimi'' ünvanını almıştır.

2012 - 2016 Yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi'nde öğretim üyesi olarak görev yapmış 2017 Kasım ayı'ndan itibaren özel kliniğinin yanında yarı zamanlı olarak YeniYüzyıl Üniversitesi'nde akademik çalışmalarına devam etmektedir. Bir çok ulusal ve uluslararası kongreye katılmış olan Uzm. Dr. Dt. Gökçe SARUHANOĞLU, IADR gibi önemli kongrelerde sözlü ve poster sunumları yapmıştır. Ulusal ve Uluslararası dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.

Yrd. Doç. Dr. Dt. Gökçe SARUHANOĞLU, TDB, Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği, Restoratif Diş hekimliği Derneği üyesi, yurtiçi ve yurtdışı uluslararası kongrelerin takipçisidir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • İlaç ve kahve kullanımına bağlı leke oluşumu

  Merhaba ilaç ve kahve kullanıma bağlı oluşan lekelerden zirkonyum diş yaptırsam,kahve ve ilaç lekelerinden kalıcı şekilde kurtulmam mümkün mü ? ve bu zirkonyum dişleri temiz dişlerin üzerine diş de herhangi bir şekillerinde oynama yapmadan yapılabilir mi ? veya tavsiyeniz nedir ? teşekkürler.... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Zirkon kaplama

  Ben sağ orta kesici dişime çarpıklık sebebiyle zirkon kaplama yaptırdım. ama çok pisman oldum. bir de sol orta disim kendi disim olunca kokü daha yüksek ama kaplama disimin ki alçak. bu görüntu acisindan beni rahatsiz ediyor. doktoruma sorduğumda dis eti seviyeniz bu sekilde oldugu icin sadece dis e... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi G Saruhanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Saruhanoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu Diş Hekim Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu Diş Hekimi, ,Restoratif Diş Tedavileri uzmanıdır. Kanal tedavisi, Estetik diş hekimliği uygulamaları, Gömülü diş çekimi, Estetik dolgu, Estetik diş hekimliği uygulamaları, Gömülü diş çekimi, Estetik dolgu, İmplantoloji, Estetik diş hekimliği uygulamaları, Gömülü diş çekimi alanlarında hizmet veriyor ve Genel, İmplant, Gülüş Tasarımı, Gömülü Diş, 20 Lik Diş Çekimi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Saruhanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Saruhanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Saruhanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.