Dr. Öğr. Üyesi Fırat Fidan

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

Lateral Epikondilit, Karpal Tünel, Kalça Ekleminde Artroz

5.0

“Fırat Bey insana değer veren , son derece ilgili bir doktor. Kızımın düşmeye bağlı parçalı diz kırığ...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi Fırat Fidan

Dr.Öğr.Üyesi Fırat Fidan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından,Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlamıştır. İhtisasını ise 2017 yılında Taksim İlk Yardım Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji anabilim dalında yaparak uzmanı ünvanı almıştır.

2011 - 2012 yılları arasında Kocaeli Gebze Fatih  Devlet Hastanesi'nde,2012 - 2017 yılları arasında İstanbul GOP Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde,2017 - 2019 yılları arasında İstanbul Sancaktepe Şehit Prof.Dr.İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına Maltepe Medical Park Hastanesi'nde devam etmektedir. 

Maltepe Medical Park Hastanesi
Cevizli, Bağdat Cd. No:547, 34846 Maltepe/İstanbul
Hizmetler
Artroplasti Artroskopi Artroskopik cerrahi Ayak bileği cerrahisi Diz cerrahisi Devamı

Hakkında

Dr.Öğr.Üyesi Fırat Fidan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından,Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlamıştır. İhtisasını ise 2017 yılında Taksim İlk Yardım Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji anabilim dalında yaparak uzmanı ünvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Lateral Epikondilit Karpal Tünel Kalça Ekleminde Artroz Femero Acetebuler İmpingementi El Bileği Kırıkları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DT
Dil*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Fırat Bey insana değer veren , son derece ilgili bir doktor. Kızımın düşmeye bağlı parçalı diz kırığı ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi. Ameliyat sonrası süreçte bizi hiç yalnız bırakmadı, ilgisini hiç esirgemedi. Medikal Park hastanesi ortopedi ekibi olarak ameliyat öncesi ve sonrası sürecimizde her açıdan bize destek oldular. Sonsuz teşekkürler 🙏

ET
Ene*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Enes Tuncer bu gün tekrardan muayneye gideceğim doktorum Medikal Park Hastanesi'ne değer katan çok kıymetli bir doktor tavsiye ederim

BY
Bel*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

3 ay önce aylarca süren ağrılarım Dr Fırat Fidan ile tanışmama vesile oldu. Kendisi son derece titiz, ilgili ve hızlı davranarak vaka üzerinde durdu. Dr Fırat Fidan, Doç. Dr Umut Yavuz ve Prof. Dr Ömer Etlik müthiş bir dayanışma ve uyum içerisinde kemiğimdeki tümörü tespit edip başarılı bir operasyon ile beni ağrılarımdan kurtardı. Her birinin detaylı bilgi aktarımı ve yakın ilgisi süreci kolayca atlatmamı sağladı. 2 gece önce de oğlumun dirsek kemiğini kırması sebebi ile acil servisinize ulaştık. Yine doktordan hemşireye, danışmadan yardımcı personele tüm ekip tarafından büyük ilgi ve hassasiyetle karşılandık. Kritik bir kırığımız olduğundan başka bir hastanede nöbette olmasına rağmen Fırat bey 15 dak. içerisinde yardımımıza yetişti ve tekrar nöbetine döndü. Ertesi gün erkenden Umut bey ile acil olarak operasyonu gerçekleştirdi. Keşke tüm personelin ismini hatırlayıp her birine ayrı ayrı teşekkür edebilsem. Burada ismi geçen herkese, tüm danışma ve temizlik personeline, odamıza kadar gelip bize sunulan hizmeti kontrol eden Murat beye, her soru ve sorunumuza sabır ve içtenlikle yaklaşan asistan Esma hanıma ve ama özellikle mucize doktorumuz Fırat Fidan'a tekrar tekrar teşekkürü bir borç biliriz.

SD
Sel*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Fırat hocamı babaannemin kalca kırığı sonrasında doktor ararken bulduk. Çok ilgili bir doktor. Babaannem bile kontrollerine doktorumu göreceğim diye hevesle gidiyor. Tekrar sağolun hocam.

ST
Sam*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilginizden dolayı çok memnunum. Başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz operasyon sayesinde fiziksel olarak ta bir normal hayatıma geri dönebildim. Bu süreçte yaşadığım travmatik sorunlarla da yüksek ilginiz sayesinde başa çıkabildim. Her şey için çok teşekkür ederim Fırat Hocam.

CD
Cer*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Fırat hocam, tanıdığım en titiz ve ilgili doktor. Ayak bilegimde kirik vardi ve başka doktorların ameliyat etmeye çekindikleri ameliyatı çok başarılı bir şekilde yaptı. Alanına hakim, içten, ilgili ve en önemlisi bilgili bir doktor. Çok teşekkürler hocam. İyi ki varsınız.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Fırat Fidan ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Fırat Fidan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Fırat Fidan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Fırat Fidan Maltepe Medical Park Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Fırat Fidan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Fırat Fidan Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Lateral Epikondilit, Karpal Tünel, Kalça Ekleminde Artroz alanlarında hizmet veriyor ve Artroplasti, Artroskopi, Artroskopik cerrahi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube