Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - İstanbul - Beylikdüzü

Sepsis (Kan Zehirlenmesi), Sepsis (Kan Zehirlenmesi), Mantar Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 433 38 08

Doktorun Adresi

Beylikdüzü cad. No:3   Beylikdüzü, İstanbul
Medicana Beylikdüzü

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Cengiz Uzun Hakkında

Cengiz Uzun Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi Cengiz UZUN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1995 yılında Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında birçok kurumda görev yapmış olan Dr.Öğr.Üyesi Cengiz UZUN, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana International İstanbul Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • TRAKYA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Sepsis (Kan Zehirlenmesi)
 • Sepsis (Kan Zehirlenmesi)
 • Mantar Hastalıkları
 • Virus Hastalıkları
 • Toxoplazmozis
Tedaviler
 • Enfeksiyon Tedavileri
 • Manuel Terapi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 08
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Cengiz Uzun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 08

Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun hangi kurumlar Cengiz Uzun ile anlaşmalı?
Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , ACE European Sigorta )

Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun Medicana Beylikdüzü Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır. Enfeksiyon Tedavileri, Manuel Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Sepsis (Kan Zehirlenmesi), Sepsis (Kan Zehirlenmesi), Mantar Hastalıkları, Virus Hastalıkları, Toxoplazmozis hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Uzun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.