Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Gebelik Takibi, Doğal Doğum, Kürtaj

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

Esentepe Mah Büyükdere Cad No:120/1  Şişli, İstanbul
Demiroğlu Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Abide-i hürriyet Cad. No:166  Şişli, İstanbul
Florence Nightingale Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit

Arzu Koç Bebek Hakkında

Arzu Koç Bebek Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi, Arzu Bebek 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1997-2001 yılları arasında Göztepe SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisasını yapmış, bu sırada 6 ay süre ile Cerrahpaşa Tıp Fakültesi yüksek riskli gebelik dalında riskli gebelikler bölümünde deneyim kazanmıştır. Aynı hastanede 2001-2008 yılları arasında uzman olarak görev yapmış, 2008-2018'de ise Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak çalışmıştır. 

2013'ten başlayarak iki yıl süre ile Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Klinik direktörlüğü yapmıştır. 

Yoğun çalışma ortamı içinde özellikle yüksek riskli gebelikler üzerinde calışmalarına devam etmiş ve oldukça geniş sayıda hastasının normal doğum ve sezaryen doğum ile anne olmasına vesile olmuş, aynı zamanda eğitim çalışmalarına devam etmiş ve çok sayıda uzmanlık öğrencisinin uzmanlık eğitimine aktif teorik ve pratik olarak destekte bulunmuştur. Ayrıca yöneticilik yaptığı yıllar içinde kadın ve çocuk istismarı ile ilgili hassas çalışmalarda bulunmuştur.

Kadın hastalıkları olan myom, yumurtalık kisti, çikolata kistinin laporoskopik (kapalı) veya laparotomi (açık) operasyonları, rahim sarkması, idrar kaçırma operasyonları ile polikistik over sendromu başlıca ilgi alanları olan, Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek, mesleki çalışmalarına 2019 Ocak ayından itibaren İstanbul Florence Nightingale Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık aldığı kurum

 • Göztepe eğitim ve araştırma hastanesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1995

Tecrübe: 25 yıl 9 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  09 2008 - 01 2019
 • Özel Modern Tıp Merkezi
  02 2007 - 09 2008
 • Sb İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)
  01 1995 - 07 2008
 • Florence Nightingale
  01 2019 - Şu Anda

Diplomalar ve Sertifikalar

Hobiler

 • Seyahat
 • Resim
 • Koşu
 • Okuma

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kızlık zarı böyle bozulabilir mi?

  Merhaba hocam, 20 yaşındayım klozete oturup bacaklarımı biraz ayırarak genital bölgemi ve dış dudaklarının aşağısını jiletle temizlerken jilet biraz yan durmustu, sonra peceteyle silince nokta kadar kan vardı nerden geldiğini anlamadım daha da kan gelmedi, jilet bozabilir mi ya da jilet kesiği midir... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kızlık zarı

  Iyi günler arzu hanım size bir kaç sorum var ben kalıcı kızlık zarı diktirmek istiyorum ve bununla birlikte vajina daraltma , iç dudakla dış dudağın arasında deri fazlalığı gibi birşey var yani o fazlalık sarkmış gibi. bana lazer yöntemiyle mi yaptirmami tavsiye edersiniz yoksa mikrocerrahi yöntemle... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A Koç Bebek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Koç Bebek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Arzu Koç Bebek ile anlaşmalı?
Arzu Koç Bebek ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Vakıfbank , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , FİBA SAMPA JOPON SİGORTA , Fortis bank , ACE European Sigorta )

Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek Demiroğlu Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Florence Nightingale Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Endometriyal biyopsi, Anti-aging uygulamaları, Ivf, Kısmi histerektomi(histerektomi), Abdominal ultrasonografi, Aile planlaması, Anormal kanamalar, Aşılama yöntemi, Bilateral ooferektomi, Cea(karsinoembriyonik antijen) alanlarında hizmet veriyor ve Gebelik Takibi, Doğal Doğum, Kürtaj, Preeklampsi, Polikistik Over hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Koç Bebek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Arzu Koç Bebek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Koç Bebek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.