Dr. Nil Güler

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - Samsun

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Kurupelit Kampüsü, Körfez, 19 Mayıs Üniversitesi, 55105 Atakum/Samsun  Samsun
19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Saraylar, Hastane Cd. No:42, 20010 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nil Güler Hakkında

Nil Güler Kimdir?

Dr. Nil Güler, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Hematoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Hematoloji Nil Güler, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nil Güler Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

İnsana hastaya değer veren sorduğun soruya sıkılmadan detaylı Güleryüzle cevap veren tecrübeli bilgili teşhisi tedavisi insanlığı mükemmel bir hoca herşey için teşekkürler Ahmet esen 26-05-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nil Güler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nil Güler kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Güler ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nil Güler için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Güler şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nil Güler ile anlaşmalı?
Nil Güler kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Nil Güler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nil Güler 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiPamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nil Güler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nil Güler Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır.

Dr. Nil Güler için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nil Güler muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nil Güler hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Güler ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nil Güler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Güler hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.