Dr. Mustafa Serdar Korkmaz

Pratisyen Hekimlik - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Serdar Korkmaz Hakkında

Mustafa Serdar Korkmaz Kimdir?

Dr. Mustafa Serdar Korkmaz, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Serdar Korkmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Serdar Korkmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Serdar Korkmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Serdar Korkmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Korkmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Serdar Korkmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Korkmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Serdar Korkmaz ile anlaşmalı?
Mustafa Serdar Korkmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mustafa Serdar Korkmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mustafa Serdar Korkmaz Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Serdar Korkmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mustafa Serdar Korkmaz Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mustafa Serdar Korkmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Serdar Korkmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Serdar Korkmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Korkmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Serdar Korkmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Korkmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.