Dr. Mehmet Murat Bala

Pratisyen Hekimlik - Van

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Sağlık, Şehitler Cad., 14300 Merkez/Bolu Merkez/Bolu  Bolu
İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yüzüncü Yıl Ünv., 65080 Bardakçı/Van Merkez/Van  Van
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Murat Bala Hakkında

Mehmet Murat Bala Kimdir?

Dr. Mehmet Murat Bala, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Murat Bala, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Murat Bala Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Murat Bala tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Murat Bala kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Bala ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Murat Bala için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Bala şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Murat Bala ile anlaşmalı?
Mehmet Murat Bala kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Murat Bala nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Murat Bala İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma HastanesiYüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Murat Bala hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Murat Bala Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Murat Bala için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Murat Bala muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Murat Bala hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Bala ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Murat Bala hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Bala hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.