Doktorun Adresi (2)

Ulus, Hastane Cd., 01950 Ceyhan/Adana  Adana
Adana Ceyhan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Döseme Mahallesi, Erdal Acet Cad. MARSA Yag Fabrikasi Karsisi No No:10, 01120 Seyhan/Adana  Adana
Adana Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Kemal Okuyan Hakkında

Mehmet Kemal Okuyan Kimdir?

Dr. Mehmet Kemal Okuyan, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Kemal Okuyan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Kemal Okuyan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Kemal Okuyan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Kemal Okuyan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Okuyan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Kemal Okuyan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Okuyan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Kemal Okuyan ile anlaşmalı?
Mehmet Kemal Okuyan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Kemal Okuyan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Kemal Okuyan Adana Ceyhan Devlet HastanesıAdana Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Kemal Okuyan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Kemal Okuyan Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Kemal Okuyan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Kemal Okuyan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Kemal Okuyan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Okuyan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Kemal Okuyan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Okuyan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.