Doktorun Adresi

Eskicami-Ortacami, Hastane Sk. No:1, 59000 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ  Tekirdağ
Tekırdağ Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Fatih Uzun Hakkında

Mehmet Fatih Uzun Kimdir?

Dr. Mehmet Fatih Uzun, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Fatih Uzun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Fatih Uzun Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ide..ldırım
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hastanenize ve üroloji polikinliğine başvurduğum andan itibaren göstermiş olduğunuz,başka hiçbir hastane görmediğim ilgi ve saygınlık için içtenlikle teşekkür ederim. Başta siz Mehmet Fatih bey olmak üzere bütün yardımcı çalışanlarınıza teşekkür ve minnetlerimi sunarım... 07-09-2020

la..atoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok güleryüzlü, işinin gerçekten uzmanı bir doktor, kendisinden çok memnun kaldım. Teşekkürlerimi sunuyorum tekrardan. Bu doktor sayesinde devlet hastanesi fobimi yenmiş oldum. Tüm sağlık çalışanlarının bu doktor gibi olmasını gönülden istiyorum. Ürolojiye gitmek isteyenler hiç düşünmeden bu doktoru tercih edebilir. 25-04-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Fatih Uzun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Fatih Uzun kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Uzun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Fatih Uzun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Uzun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Fatih Uzun ile anlaşmalı?
Mehmet Fatih Uzun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Fatih Uzun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Fatih Uzun Tekırdağ Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Fatih Uzun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Fatih Uzun Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Fatih Uzun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Fatih Uzun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Fatih Uzun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Uzun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Fatih Uzun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Uzun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.