Dr. Mehmet Akgün

Medikal Estetik Tıp Doktoru - Ankara

Botox, Dolgu, Ameliyatsız vücut estetiği

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Atatürk Bulvarı Şanlı İş Merkezi No:105/307 Kızılay  Çankaya, Ankara
Özel CLNC Medilife Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Mehmet Akgün Hakkında

Mehmet Akgün Kimdir?

Dr. Mehmet AKGÜN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Doktor unvanı aldıktan sonra Iğdır, İzmir ve Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde görevine devam etmiş olan Dr. Mehmet AKGÜN, bir süre sonra askeri hekimliğine son verip, bir dönem Sağlık Bakanlığı merkez teşkilatı ve Ankara İl Sağlık Müdürlüklerinde idare görevlerde bulunmuş ve kendi isteği ile görevinden ayrılarak Özel Clnc Medilife Polikliniği kurucusu ve uygulayıcı hekim olarak göreve başlamıştır.

Medikal Estetik Hekimliği, Akupunktur, Aile Hekimliği ve İş yeri hekimliği gibi bir çok dal'da eğitim sertifikasına sahip olan Dr. Mehmet AKGÜN, Gazi Üniversitesi Eğitim Bilirimleri Fakültesi'nde Psikolojik Danışma ve Rehberlik Doktora Programını uzunca bir dönem takip etmiştir.

Ameliyatsız estetik ve mezoterapi alanında  Dr. Le Coz ile çalışmış, süreç içerisinde katıldığı eğitim, seminer ve workshoplarla ameliyatsız estetik uygulamaları gerçekleştirmiştir. 

Dr. Mehmet AKGÜN, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Botox
 • Dolgu
 • Ameliyatsız vücut estetiği
 • Ameliyatsız yüz estetiği
 • Saç Prp Tedavisi
Tedaviler
 • Ameliyatsız yüz germe
 • Botoks - Dolgu
 • Botox uygulaması
 • Dermal filler-dolgu
 • Dermapen Tedavisi (Mikro iğneleme)
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
 • Tenis
 • Seyahat etmek

Mehmet Akgün Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�e..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

2 yil once şık dolgusu ve botoks yaptirmistim mehmet beye ve herkes yüzüme ne yaptirdigimi çok guzellestigimi soruyordu kendisi çok başarılı bir dr iyiki varsiniz mehmet bey 25-04-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Akgün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Akgün kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Akgün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Akgün için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Akgün şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Mehmet Akgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Akgün Özel CLNC Medilife Kliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Akgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Akgün Medikal Estetik Tıp Doktoru, uzmanıdır. Ameliyatsız yüz germe, Botoks - Dolgu, Botox uygulaması, Dermal filler-dolgu, Dermapen Tedavisi (Mikro iğneleme), Dudak kalınlaştırma, Dudak yukarı kaldırma, Elmacık kemiği estetiği, Göz kapağı estetiği, Medikal estetik uygulamalar alanlarında hizmet veriyor ve Botox, Dolgu, Ameliyatsız vücut estetiği, Ameliyatsız yüz estetiği, Saç Prp Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Mehmet Akgün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Akgün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Akgün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Akgün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Akgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Akgün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.