Doktorun Adresi (2)

Osman Yılmaz, İlyas Uzuner Cad No:1, 41400 Gebze/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Gebze Fatıh Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yavuz Sultan Selim, 41780 Körfez/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Körfez Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mahmut Erkan Özgün Hakkında

Mahmut Erkan Özgün Kimdir?

Dr. Mahmut Erkan Özgün, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mahmut Erkan Özgün, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Bilinmiyor (Diploma: 21.11.2003)

Mahmut Erkan Özgün Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.7)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ineer..ineer
Zamanlama
İlgi
Ortam

ilk defa kamu hastanelerinde hastası ile ilgilenen çok güler yüzlü tatlı dilli bir doktora rastladım Allah razı olsun ilgisini ve bilgisine teşekkür ediyorum Allah yolunu bahtını açık eylesin 12-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mahmut Erkan Özgün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mahmut Erkan Özgün kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Özgün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mahmut Erkan Özgün için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Özgün şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mahmut Erkan Özgün ile anlaşmalı?
Mahmut Erkan Özgün kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mahmut Erkan Özgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mahmut Erkan Özgün Kocaelı Gebze Fatıh Devlet Hastanesı(S)Kocaelı Körfez Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mahmut Erkan Özgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mahmut Erkan Özgün Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Mahmut Erkan Özgün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mahmut Erkan Özgün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mahmut Erkan Özgün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Özgün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mahmut Erkan Özgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Özgün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.