Dr. İsmet Rebar Kadandır

Pratisyen Hekimlik - Şırnak

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sur, Sur Mah. Banecırf Mevki, 73200 Cizre/Şırnak  Şırnak
Şirnak Cızre Dr.selahattın Cızrelıoğlu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmet Rebar Kadandır Hakkında

İsmet Rebar Kadandır Kimdir?

Dr. İsmet Rebar Kadandır, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmet Rebar Kadandır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsmet Rebar Kadandır Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İsmet Rebar Kadandır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsmet Rebar Kadandır kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Kadandır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İsmet Rebar Kadandır için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Kadandır şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmet Rebar Kadandır ile anlaşmalı?
İsmet Rebar Kadandır kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İsmet Rebar Kadandır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İsmet Rebar Kadandır Aile HekimliğiŞirnak Cızre Dr.selahattın Cızrelıoğlu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İsmet Rebar Kadandır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İsmet Rebar Kadandır Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. İsmet Rebar Kadandır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmet Rebar Kadandır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İsmet Rebar Kadandır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Kadandır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İsmet Rebar Kadandır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Kadandır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.