Dr. İsamettin Bahadır

Genel Cerrahi - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Şehir, 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsamettin Bahadır Hakkında

İsamettin Bahadır Kimdir?

Dr. İsamettin Bahadır, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. İsamettin Bahadır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsamettin Bahadır Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İsamettin Bahadır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsamettin Bahadır kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Bahadır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İsamettin Bahadır için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Bahadır şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsamettin Bahadır ile anlaşmalı?
İsamettin Bahadır kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İsamettin Bahadır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İsamettin Bahadır Konya Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İsamettin Bahadır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İsamettin Bahadır Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. İsamettin Bahadır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsamettin Bahadır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İsamettin Bahadır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Bahadır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İsamettin Bahadır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Bahadır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.