Dr. İrem Göreke

Pratisyen Hekimlik - Van

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hatuniye, Cambazoğlu Sk., 65100 İpekyolu/Van Merkez/Van  Van
Van İl Sağlık Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İrem Göreke Hakkında

İrem Göreke Kimdir?

Dr. İrem Göreke, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. İrem Göreke, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İrem Göreke Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İrem Göreke tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İrem Göreke kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Göreke ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İrem Göreke için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Göreke şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İrem Göreke ile anlaşmalı?
İrem Göreke kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İrem Göreke nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İrem Göreke Aile HekimliğiT.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesiVan İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İrem Göreke hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İrem Göreke Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. İrem Göreke için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İrem Göreke muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İrem Göreke hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Göreke ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İrem Göreke hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Göreke hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.