Dr. Hüseyin Oğuztürk      , Malatya, Aile Hekimliği

Dr. Hüseyin Oğuztürk

Aile Hekimliği - Malatya

Mcv4 Aşısı, Besin Zehirlenmeleri, Kızamık Aşısı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Samanlı Mah. Hasanbey Cd. Gazi Lisesi Yanı  Merkez, Malatya
Adafı A.s.m.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hüseyin Oğuztürk Hakkında

Hüseyin Oğuztürk Kimdir?

Dr. Hüseyin Oğuztürk , Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Oğuztürk , kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hüseyin Oğuztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hüseyin Oğuztürk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Oğuztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hüseyin Oğuztürk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Oğuztürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Hüseyin Oğuztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hüseyin Oğuztürk Adafı A.s.m. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hüseyin Oğuztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hüseyin Oğuztürk Aile Hekimliği, uzmanıdır. Aşılama(immünizasyon), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Immunizasyon(aşılama) alanlarında hizmet veriyor ve Mcv4 Aşısı, Besin Zehirlenmeleri, Kızamık Aşısı, İş Stresi, Tükenmişlik Sendromu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Hüseyin Oğuztürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hüseyin Oğuztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hüseyin Oğuztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Oğuztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hüseyin Oğuztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Oğuztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.