Dr. Hüriye Aylin Ülgen

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüriye Aylin Ülgen Hakkında

Hüriye Aylin Ülgen Kimdir?

Dr. Hüriye Aylin Ülgen, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüriye Aylin Ülgen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hüriye Aylin Ülgen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hüriye Aylin Ülgen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hüriye Aylin Ülgen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Ülgen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hüriye Aylin Ülgen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Ülgen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüriye Aylin Ülgen ile anlaşmalı?
Hüriye Aylin Ülgen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hüriye Aylin Ülgen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hüriye Aylin Ülgen Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hüriye Aylin Ülgen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hüriye Aylin Ülgen Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Hüriye Aylin Ülgen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hüriye Aylin Ülgen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hüriye Aylin Ülgen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Ülgen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hüriye Aylin Ülgen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Ülgen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.