Dr. Hülya Ünal

Klinik Biyokimya - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Hülya Ünal Hakkında

Hülya Ünal Kimdir?

Dr. Hülya Ünal, Klinik Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Hülya Ünal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hülya Ünal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hülya Ünal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hülya Ünal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Ünal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hülya Ünal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hülya Ünal bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hülya Ünal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hülya Ünal Klinik Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Hülya Ünal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hülya Ünal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hülya Ünal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Ünal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hülya Ünal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Ünal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.