Dr. Göksel Avcıl

İş ve Meslek Hastalıkları - İstanbul

Civa Zehirlenmesi, Yorgunluk, Tükenmişlik Sendromu

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Göksel Avcıl Hakkında

Göksel Avcıl Kimdir?

Dr. Göksel Avcıl, İş ve Meslek Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Göksel Avcıl, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Civa Zehirlenmesi
 • Yorgunluk
 • Tükenmişlik Sendromu
 • Krom Zehirlenmesi
 • Genel İş Ve Meslek Hastalıkları

Göksel Avcıl Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Göksel Avcıl tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Göksel Avcıl Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Thallium poison

  2017 de talyum molibden ve solvent etkilenmesi tespit edildi. tca asit.. karın ağrısı devam etmekte. endoskopi biyopsi sonucu kronik inflamasyon ve gastrit tanısı konuldu.endoskopi bulgular tüm mide hiperemik ve ödemeli bulundu. antral biyopsi alındı. pilot santralize ve fonksiyon bulundu. bu konuda... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Göksel Avcıl

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Mikrop üremesi

  Sayın hocam, bir bardaktan su içince hemen yıkamak gerekir mi? yoksa su içtikten sonra bir kaç defa aynı bardağı kullanabilir miyiz? mikrop üremesi olur mu? yada iki gün üstüste kullanabilir miyiz

  Doktor Cevabı:

  Dr. Göksel Avcıl

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Göksel Avcıl kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Avcıl ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Göksel Avcıl için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Avcıl şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Göksel Avcıl nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Göksel Avcıl bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Göksel Avcıl hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Göksel Avcıl İş ve Meslek Hastalıkları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Civa Zehirlenmesi, Yorgunluk, Tükenmişlik Sendromu, Krom Zehirlenmesi, Genel İş Ve Meslek Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Göksel Avcıl için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Göksel Avcıl muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Göksel Avcıl hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Avcıl ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Göksel Avcıl hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Avcıl hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.