Doktorun Adresi

Cumhuriyet, Recep Tayyip Erdoğan Blv. No:112, 56500 Kurtalan/Siirt  Siirt
Siirt Kurtalan Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fikret Can Hakkında

Fikret Can Kimdir?

Dr. Fikret Can, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Fikret Can, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fikret Can Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fikret Can tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fikret Can kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Can ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fikret Can için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Can şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fikret Can ile anlaşmalı?
Fikret Can kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fikret Can nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fikret Can Siirt Kurtalan Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fikret Can hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fikret Can Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Fikret Can için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fikret Can muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fikret Can hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Can ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fikret Can hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Can hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.