Doktorun Adresi

Kıtılbıl Mh. Dicle Ünv. 21280 Sur Diyarbakır, Kıtılbıl, 21100 Sur/Diyarbakır  Diyarbakır
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Faysal Ekici Hakkında

Faysal Ekici Kimdir?

Dr. Faysal Ekici, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Faysal Ekici, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Faysal Ekici Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Faysal Ekici tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Faysal Ekici kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Ekici ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Faysal Ekici için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Ekici şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Faysal Ekici ile anlaşmalı?
Faysal Ekici kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Faysal Ekici nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Faysal Ekici Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Faysal Ekici hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Faysal Ekici Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Faysal Ekici için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Faysal Ekici muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Faysal Ekici hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Ekici ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Faysal Ekici hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Ekici hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.