Dr. Fatih Süslü

Pratisyen Hekimlik - Siirt

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü, Merkez, 36000 Yolaçan/Kars Merkez/Kars  Kars
Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cumhuriyet, Recep Tayyip Erdoğan Blv. No:112, 56500 Kurtalan/Siirt  Siirt
Siirt Kurtalan Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatih Süslü Hakkında

Fatih Süslü Kimdir?

Dr. Fatih Süslü, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatih Süslü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fatih Süslü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fatih Süslü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fatih Süslü kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Süslü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fatih Süslü için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Süslü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fatih Süslü ile anlaşmalı?
Fatih Süslü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fatih Süslü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fatih Süslü Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama MerkeziSiirt Kurtalan Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fatih Süslü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fatih Süslü Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Fatih Süslü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fatih Süslü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fatih Süslü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Süslü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fatih Süslü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Süslü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.