Dr. Fatih Özkaragöz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir

Fatih Özkaragöz Hakkında

Fatih Özkaragöz Kimdir?

Dr. Fatih Özkaragöz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi Fatih Özkaragöz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fatih Özkaragöz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..İRSAP
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocamın dogru teshis ve tedavi yontemi sayesinde yasam kalitem yükseldi. Şu an 33 yaşındayım.kendisi yaklaşık olarak 13 yaşındayken Kemal bey ile tedavimi yapmışlardı.üstelik o yillarda Türkiye de bu tedavi pek yaygin degildi.Yaklaşımları, profesyonellikleri ,güleryüzlülükleri için çok teşekkür ederim.yillar geçmesine rağmen başarılı tamamlanan aşı tedavisi sayesinde 1 daha alerjik astım nöbeti yaşamadım.kendilerine yıllar sonra tekrar teşekkür etmek istedim.simdi oğlum genetik aktarimla maalesef alerjik bir bünyeye sahip.en kısa sürede yine güvendiğim ellere oğlumu teslim edeceğim iyi ki varsınız. 04-10-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fatih Özkaragöz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fatih Özkaragöz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Özkaragöz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fatih Özkaragöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fatih Özkaragöz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fatih Özkaragöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fatih Özkaragöz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır.

Dr. Fatih Özkaragöz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fatih Özkaragöz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fatih Özkaragöz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Özkaragöz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fatih Özkaragöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Özkaragöz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.