Dr. Emine Özçınar

Histoloji ve Embriyoloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yenişehir, Gaziler Cad. 1140/1 Sokak No:468, 35180 Konak/İzmir  İzmir
İzmir Ege Doğumevı Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emine Özçınar Hakkında

Emine Özçınar Kimdir?

Dr. Emine Özçınar, Histoloji ve Embriyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Emine Özçınar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emine Özçınar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emine Özçınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Emine Özçınar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Özçınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Emine Özçınar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Özçınar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emine Özçınar ile anlaşmalı?
Emine Özçınar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Emine Özçınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Emine Özçınar İzmir Ege Doğumevı Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Emine Özçınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Emine Özçınar Histoloji ve Embriyoloji, uzmanıdır.

Dr. Emine Özçınar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Emine Özçınar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Emine Özçınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Özçınar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Emine Özçınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Özçınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.