Dr. Düriye Öztürk

Radyasyon Onkolojisi - Şanlıurfa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Ahmet Necdet Sezer Kampusü, Gazlıgöl Yolu Rektörlük E Blok, 03200 Erenler/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyon Kocatepe Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Varlık, Kazım Karabekir Cd., 07100 Muratpaşa/Antalya  Antalya
Antalya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Düriye Öztürk Hakkında

Düriye Öztürk Kimdir?

Dr. Düriye Öztürk, Radyasyon Onkolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Düriye Öztürk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 06.04.2009)
  • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 06.04.2009)

Düriye Öztürk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Düriye Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Düriye Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Düriye Öztürk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Öztürk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Düriye Öztürk ile anlaşmalı?
Düriye Öztürk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Düriye Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Düriye Öztürk Afyon Kocatepe ÜniversitesiAntalya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Düriye Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Düriye Öztürk Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır.

Dr. Düriye Öztürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Düriye Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Düriye Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Öztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Düriye Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.