Dr. Dt. A. Selhan Kaya

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Antalya
5.0

Çene Büyüklüğü, Ağız İçinde Yara, Ağız İçinde Tümör

5.0

“20 lik diş çekimi mi gayet rahat bir şekilde tamamladı. Ellerine sağlık 4 doktorun yapamadığını tek ...” Devamı

Dr. Dt. A. Selhan Kaya

Dr. Dt. A. Selhan KAYA, lise öğrenimini 2000 yılında Antalya Mahmut Celal Ünal Fen Lisesi’nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2005 yılında tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. Hemen ardından yine İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı'nda başladığı Doktora eğitimini ise 2010 yılında ‘SLA ve SLActive titanyum implantların neonatal sıçan kalvaryal osteoblast hücreleri üzerine etkilerinin incelenmesi’ başlıklı tezi ile tamamlamış ve doktora derecesini almıştır.

Vatani görevini 2010-2011 yılları arasında İzmir Ulaştırma ve Personel Okulu Revirinde Diş Tabip Teğmen olarak yerine getirmiş olan Dr. Dt. A. Selhan KAYA, mesleki çalışmalarına 2011 yılından beri kurucusu olduğu ASKlinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde devam etmektedir.

Scuba, Kayak ve basketbola olan ilgisinin yanı sıra uzun yıllar alternatif tiyatro çalışmalarında bulunmuş olan Dr. Dt. A. Selhan KAYA, Antalya Diş Hekimleri Odası yönetim kurulu üyesidir. 

Greft uygulaması çekilen diş eti ile ilgili

Merhaba diş eti için greft uygulaması yapıyor musunuz ? Eğer yapıyorsaniz genel anestezi uyguluyor musunuz lokal anestezi ile korkuyorum çünkü fobim var.

Dr. Dt. A. Selhan Kaya

Dr. Dt. A. Selhan Kaya tarafından cevaplandı

Merhabalar, dişeti grefti ile ilgili problemlerde bir periodontologtan(dişeti hastalıkları uzmanı) d... Cevabı görmek için tıkla.

31 Ağustos 2020 tarihinde cevaplandı.

DOLGULU DİŞLER

merhabalar üst dişlerim dolgulu ve çok şiddetli ağrıyor yanağım şişti doktor çekilmesi gerekiyor dedi ama çektirmek istemiyorum alt dişimde protezli onunda çekiilmesi lazım dedi daha 20 yaşındayım istemiyorum :(((

Dr. Dt. A. Selhan Kaya

Dr. Dt. A. Selhan Kaya tarafından cevaplandı

Merhabalar, en doğru yönlendirilme filminiz ve muayeneniz neticesinde yapılabilir. Çok gençsiniz, mü... Cevabı görmek için tıkla.

20 Eylül 2019 tarihinde cevaplandı.

Implantta diş parcasi kaldı

Merhaba ben 1 ay önce alt çene azı disime impilant yaptırdım. Dikiş aldirdiktan sonra orda diş etimde kızarıklık oldu tekrar muayene için gittiğimde ufak bi diş parçası kaldığını ve kendi kendine gideceğini söyledi diş doktorum gerçekten kendi kendine gider yada atarmi impilanta bi zararı dokunurmu? Teşekkür ediyorum şimdiden.

Dr. Dt. A. Selhan Kaya

Dr. Dt. A. Selhan Kaya tarafından cevaplandı

Merhabalar, kemik içinde kalan bir diş parçası kendiliğinden atamaz ancak bu bir kemik çıkıntısı ise... Cevabı görmek için tıkla.

7 Nisan 2019 tarihinde cevaplandı.

ASKlinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yeşilbahçe mah. Lara Cad. Mustafa Parlak Apt. 43/A Muratpaşa/Antalya
Tedaviler
Sedasyon ile diş tedavisi Lazer cerrahisi Gömülü diş çekimi Gömük diş operasyonları Implant tedavisi Çene cerrahisi Çene Eklem Tedavisi Genel anestezi ile diş tedavisi Dental implant Devamı

İlgi Alanları

Çene Büyüklüğü Ağız İçinde Yara Ağız İçinde Tümör Genel Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Çene Kapanış Bozuklukları Çene Kemiği Hastalıkları Çene Şekil Bozuklukları Çene Eklem Hastalıkları (Temporomandibular Eklem Hastalıkları) Çene Küçüklüğü Çene Tümörü Diş İltihabı Çene Kırığı Çene Kistleri Apse Ve Kist Operasyonları Rezeksiyon(Kök Ucu) Operasyonları
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
IA
Ibr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

20 lik diş çekimi mi gayet rahat bir şekilde tamamladı. Ellerine sağlık 4 doktorun yapamadığını tek başına yaptı. İşinin ehli

Sık Sorulan Sorular

Dr. Dt. A. Selhan Kaya ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Dt. A. Selhan Kaya için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Dt. A. Selhan Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Dt. A. Selhan Kaya ASKlinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Dt. A. Selhan Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Dt. A. Selhan Kaya Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır. Çene Büyüklüğü, Ağız İçinde Yara, Ağız İçinde Tümör alanlarında hizmet veriyor ve Sedasyon ile diş tedavisi, Lazer cerrahisi, Gömülü diş çekimi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube