Dr. Cengiz Talu

Tıbbi Biyokimya - Denizli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Sırakapılar, Denizli Devlet Hst., 20010 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Denızlı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cengiz Talu Hakkında

Cengiz Talu Kimdir?

Dr. Cengiz Talu, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Cengiz Talu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cengiz Talu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cengiz Talu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cengiz Talu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Talu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cengiz Talu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Talu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cengiz Talu ile anlaşmalı?
Cengiz Talu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Cengiz Talu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cengiz Talu Denızlı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cengiz Talu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cengiz Talu Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Cengiz Talu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cengiz Talu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cengiz Talu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Talu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cengiz Talu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Talu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.